Kasutus- ja privaatsustingimused

megapyro.ee on Naeruvabriku ilutulestiku kaupluse e-pood.

Kaupa on võimalik soetada nii e-poes www.megapyro.ee kui Naeruvabriku esinduskaupluses (Laki 26, Tallinn).
E-poes ja esinduskaupluses kehtivad samad hinnad.

Esinduskaupluses kohapeal on suurem valik kui e-poes ning e-poe tootevalik on kohe Naeruvabriku esinduses olemas. Naeruvabriku klienditeenindajad oskavad väga hästi nõu anda ja leida Sinu soovidele vastavalt sobivaimad tooted.

MEGAPYRO.EE E-POE KASUTUS- JA PRIVAATSUSTINGIMUSED

1. E-POE OSTUABI

1.1. Tellimuse esitamine

Klient valib e-poest välja soovitud kaubad ja lisab ostukorvi. Klient sisestab enda andmed (ees-ja perekonnanimi, e-mail, telefon ja aadress), valib sobiva postitus- ja makseviisi ning kinnitab tellimuse.

1.2. Hinnad

Kõik e-poe hinnad on eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu.

1.3. Maksmine 

 

Megapyro.ee veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi: 

 

Pangalingid 

SWEDBANK, SEB, LHV, LUMINOR, COOP. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile. Turvalisi makseteenuseid pakub Montonio Finance OÜ. Laekumise info jõuab meieni koheselt peale teiepoolset makse kinnitamist pangas. 

 

Pangaülekanne 

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Koopia tellimusest saabub teie e-posti aadressile, et saaksite soovi korral tellimuse eest tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgituse lahtrisse  arve number. 

Järelmaks 
 
Järelmaksu vormistamiseks võta palun ühendust meie klienditeenindusega. 
 
Pakume järelmaksu lahendusena ESTO järelmaksu: 
ESTO 3, maksa 3 võrdses osas ilma lisatasudeta – Esto3 abil tasume järelmaksu teenustasud Sinu eest ning saad ostusumma kolmeks võrdseks osaks jagada, ühtegi lisatasu ei lisandu, 3 võrdses osas makset (kolme kuu jooksul) ja esimene makse alles järgmisel kuul. 
ESTO 3-36, vali järelmaksuperiood vahemikus 3-36 kuud ja tasu ostu eest igakuiste maksetena 
 
TÄHELEPANU! Iga järelmaksu näol on tegemist finantskohustusega! Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge palun vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. 
Järelmaksu teenust haldab ja pakub ESTO AS.

Klient kontrollib enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad kliendi tegelikule soovile. Klient tasub tellimuse eest ettemaksuna kauba müügihinna ja kohaletoimetamise tasu täies ulatuses. Tellimuse kättesaamise kohta saadab müüja kliendile e-kirjaga kinnituse ja arve. Müüja ja kliendi vahel jõustub müügileping alates kliendi poolt tasutud ostusumma tervikuna laekumisest müüja arvelduskontole või kasutatud maksekeskkonda. 
 
1.4. Kauba kättetoimetamine 
 

Ilutulestiku kättesaamiseks on seadusest tulenevalt vaid 2 võimalust: a) uksest-ukseni kuller saadetisena b) ise esindusse järele tulek. Pakid, mis ei sisalda pürotehnikat, on võimalik toimetada ka pakiautomaati.

Müüja komplekteerib/postitab tellimuse pärast ostusumma laekumist alljärgneva aja jooksul: 
 
 * esinduspoodi ise järeletulemise pakid 0-1 tööpäeva jooksul 
 * pakiautomaadi- ja kullerpakid 1-3 tööpäeva jooksul 
 
Juhul, kui müüjal ei õnnestu kliendi soovitud tooteid etteantud tingimuste kohaselt komplekteerida, kontakteerub müüja kliendiga, et kokku leppida täiendava tarneaja, toote asendamise või kompenseerimise osas. Kauba kättetoimetamine toimub vastavalt valitud transpordiviisile ja Eesti piires.
 
Kehtivad tarnehinnad on alljärgnevad: 
 
 * ise järeletulek on alati 0€ 
 * tarne pakiautomaadiga (Omniva või Itella pakiautomaati) 1,95€ 
 * tarne kulleriga 5,9€ 

 * kõikidele üle 100€ tellimustele kehtib TASUTA TARNE

1.5. Vanuse piirmäärad 
 
Iga pürotehnilise toote ostmiseks ja kasutamiseks on määratud minimaalse vanuse piirmäär. Sõltuvalt tootest võib see erineda ning nõutud vanus on märgitud iga toote lisainfosse, mille ostu puhul on vanus oluline. 
Tellimuse esitaja ja tellimuse eest maksja peavad mõlemad vastama kehtestatud vanuse piirmäärale.
Vanuse piirmäärad:
 * tooteid, millel puudub minimaalse vanuse nõue (nt. käepaelad jms), võivad osta ja kasutada kõik.
 * tooteid, mille minimaalne vanuse nõue on 12+ (nt. säraküünlad jms), võivad osta ja kasutada 12 aastased ja vanemad.
 * tooteid, mille minimaalne vanuse nõue on 18+ (nt. ilutulestiku patareid), võivad osta ja kasutada 18 aastased ja vanemad.

1.6. Kauba ümbervahetamine ja tagastamine 

Kõikidele Naeruvabriku e-poest tellitud toodetele kehtib 14-päevane ümbervahetus- ja tagastusõigus. Kauba ümbervahetamiseks või tagastamiseks tuleb saata vastavasisuline e-kiri kliendi nime ja kontaktandmetega, kaubal esineva puudus ja soovitav lahendus info@naeruvabrik.ee Müüja hüvitab tagastatava kauba summa 7 päeva jooksul alates kauba tagastamisest. Ümbervahetamise korral saadab müüja kliendile uue toote, kui ümbervahetatav toode on müüjale tagastatud. Tagastamise ja ümbervahetamise transpordikulud jäävad kliendi kanda. Tagastamise ja ümbervahetamise õigus ei laiene toodetele, mida on peale kättetoimetamist kasutatud või muul moel muudetud mitte uueväärseks. 
 
1.7. Garantii
 
Tooted, mis ei toiminud või toimisid osaliselt või osutusid muul moel praagiks, on kaetud garantiiga ning kuuluvad hüvitamisel. Mitte toiminud toode tuleb toimetada müügikohta ning vastavalt vastastikusele kokkuleppele saab toote kas asendada või tagastada ostusumma.
 
1.8. Vaidluste lahendamine 
 
Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tekkiva kahju või mis tahes muude tagajärgede eest, sealhulgas kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida müüjal ei olnud võimalik mõjutada. Müüja ei vastuta tellitud kauba mittesihipärasest ja kasutusjuhendist erinevast kasutamisest tekkinud kahjude eest. Müüja ja kliendi vahel tekkivad vaidlused lahendavad pooled läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on kliendil õigus pöörduda tarbijakaitseametisse (Rahukohtu 2 Tallinn 10130, http://www.tarbijakaitseamet.ee) ja tarbijavaidluste komisjoni (Rahukohtu 2 Tallinn 10130, http://www.komisjon.ee) vaidluse kohtuväliseks lahendamiseks või Harju Maakohtusse. 
 
2. E-POE ÜLDTINGIMUSED 
 
Käesolevad megapyro.ee (edaspidi: e-pood) müügitingimused kehtivad megapyro.ee e-poest ostmisel. Kauba müüja on Major Invest OÜ (edaspidi: müüja), registrikood 11847194. 

Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi: klient) ja müüja vahel Megapyro e-poe vahendusel kauba ostmisel tekkivate õigussuhete kohta. Müüjal on õigus igal ajal ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused internetiaadressil www.megapyro.ee. Kliendil on võimalik enne ostu sooritamist tingimustega tutvuda ning klient nõustub e-poest ostu sooritamisel tingimustes sätestatuga. Tingimustele lisaks kohaldatakse e-poest ostu sooritamisele Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte. 
3. PRIVAATSUSPOLIITIKA 
 
3.1. Kliendi isikuandmete kogumine ja töötlemine 
 
Müüja kasutab kliendi isikuandmeid kooskõlas isikuandmete kaitse seaduses kehtestatud nõuetega. Müüja kogub isikuandmeid e-poe konto registreerimisel ja/või tellimuse esitamisel. Müüja kogub isikuandmeid, mis on vältimatult vajalikud e-poes esitatud tellimuste täitmiseks ning kliendiga kontakteerumiseks. Kogutavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse kliendilt konto registreerimisel ja/või tellimuse vormistamisel (ees- ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress, ostukorvi sisu ja ostude ajalugu, valitud kättetoimetamise sihtpunkt). Müüja kasutab kogutud isikuandmeid e-poes esitatud tellimuste täitmiseks (sh tellimusega seotud teadete edastamiseks), tellimuste kättetoimetamiseks ning kliendi eelneva nõusoleku korral uudiskirjade ning kliendipakkumiste saatmiseks. Müüjal on õigus kogutud isikuandmeid kasutada kliendi ootuste paremaks mõistmiseks ja sellest lähtuvalt personaalsete pakkumiste tegemiseks.

3.2. Isikuandmete kaitse

Kliendi esitatud isikuandmeid töödeldakse kooskõlas vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Müüja rakendab kõiki ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Müüja ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud teenustepakkujad, kellega koostöö on otseselt vajalik e-poest ostu sooritamisel ning tellimuse kliendini toimetamisel (makselahendusi ning kullerteenust pakkuvad ettevõtted jms). Vastavatele osapooltele edastatakse andmeid ulatuses, mis on minimaalselt vajalikud vastava teenuse osutamiseks. 
 
3.3. Küpsiste kasutamine 
 
Me kasutame oma veebilehel järgmiseid küpsiseid. 
 
Funktsionaalsuse küpsised aitavad veebilehel navigeerida ja kasutada funktsioone nagu “Lisa ostukorvi”. 
Analüütilised küpsised aitavad mõõta ja analüüsida klientide käitumist meie veebilehel ja seeläbi parandada funktsionaalsust ja ostukogemust. 
Kliendi eelistuste küpsised jätavad meelde külastaja eelistused nagu keel ja asukohamaa, mis aitab teha sinu ostlemiskogemuse sujuvamaks. 
Reklaamiküpsiseid kasutame sulle asjakohaste reklaamide näitamiseks ja oma reklaamikampaaniate efektiivsuse mõõtmiseks. 
Meie veebilehte kasutades nõustud nende küpsiste kasutamisega.
Enamik veebilehitsejaid on vaikimisi need küpsised lubanud, aga saad alati küpsiste seadeid muuta veebilehitseja menüüst “Seaded”. Juhime tähelepanu, et küpsiste mittevõimaldamisel võivad mõned veebilehe funktsioonid mitte töötada ja sinu kasutajakogemus selle läbi kannatada.

Kui vajad abi siis palun kirjuta info@megapyro.ee